Logo ZGK
 
Dział Gospodarki Ściekami
Inspekcja telewizyjna kanałów

 

Posiadamy terenowy samochód specjalistyczny umożliwiający inspekcję telewizyjną kanalizacji. Usługę wykonujemy kamerą samojezdną Rausch KS 135 zabudowaną na samochodzie Mercedes Vario lub kamerą przenośną.

Inspekcję wykonuje się wyłącznie w wyczyszczonych kanałach.

 

Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00
pod numerem telefonu 33 8515 535 lub 33 8515 444

 

Ponadto przedmiotowy samochód wyposażony jest w system umożliwiający udrażnianie kanałów sanitarnych i deszczowych (możliwość pracy również w warunkach zimowych).

Realizacja usługi następuje w terminie ustalonym ze zleceniodawcą, po przekazaniu zlecenia do naszego Zakładu. W czasie wykonywania usługi na posesji powinien być obecny właściciel nieruchomości lub osoba administrująca obiekt.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ZGK w Cieszynie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji poprzez wiadomość drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)