Logo ZGK
 
Zakład pogrzebowy Arkadia
Zakład Pogrzebowy Arkadia
O zakładzie pogrzebowym

W przypadku, gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila, że ktoś kochany, najbliższy Twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Oferujemy naszym klientom transport zmarłych specjalistycznymi karawanami z domu, hospicjum , domu pomocy społecznej lub każdego miejsca gdzie nastąpił zgon. Ciała zmarłych zabierane są na przystosowane nosze i przewożone do własnej chłodni, gdzie osoba zmarła przebywa w odpowiednich warunkach do czasu ustalonego terminu pogrzebu.

Każdy nasz klient traktowany jest w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osoby zmarłej staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności pogrzebowych. Sprawy wypłaty zasiłku pogrzebowego załatwiamy w imieniu naszych klientów w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA itd.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług, a także godne traktowanie zmarłych i szacunek w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolonych klientów, dlatego staramy się, aby oprawa ceremonii pogrzebowej świadczonej przez nasz Zakład Pogrzebowy była profesjonalna pod każdym względem.

Arkadia jest Zakładem Pogrzebowym o bardzo długiej tradycji. Zakład pogrzebowy został utworzony w 1955 roku na bazie przejętego zakładu pogrzebowego  od Państwa Skudrzyków. Wówczas funkcjonowały karawany konne.

Przez lata ewoluowaliśmy. Obecnie jesteśmy działem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., wcześniej MPGKiM.      

Usługi pogrzebowe pod szyldem „Arkadii” świadczone są od 2007 roku.

Siedziba Zakładu znajduje się na cmentarzu komunalnym przy ul. Katowickiej 34.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ZGK w Cieszynie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji poprzez wiadomość drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)