Logo ZGK
 
Dział transportu
Dział Komunikacji Miejskiej

Komunikacja miejska

 Karta Miejska                                                                               Rozkład jazdy online           

                             

Dział Komunikacji Miejskiej zapewnia obsługę komunikacji miejskiej w Gminie Cieszyn. Prowadzonych jest dziewięć linii miejskich, w tym: sześć w granicach administracyjnych miasta oraz trzy wykraczające poza granice gminy Cieszyn: do Gmin Hażlach i Zebrzydowice. Trasy tych linii są następujące:

  • nr 5:  ul. Puńcowska III – ul. Hażlaska Jabłonna – ul. Puńcowska III,
  • nr 10: ul. Stawowa – Błogocice – ul. Stawowa,
  • nr 21: ul. Słowicza – ul. Szymanowskiego – ul. Słowicza,
  • nr 50: ul. Słowicza – ul. Wrzosów – ul. Słowicza,
  • nr 22: Hażlach Skrzyżowanie – os. Podgórze – Hażlach Skrzyżowanie,
  • nr 30: ul. Słowicza – Pogwizdów Bloki; Pogwizdów Bloki – ul. Słowicza,
  • nr 32: ul. Słowicza – Kaczyce Pętla; Kaczyce Pętla – ul. Słowicza,
  • nr 40: Krasna Szkoła – ul. Szymanowskiego; ul. Szymanowskiego – Krasna Szkoła,
  • nr 41: Garncarska – Bielska ZOZ – os. Piastowskie – Bielska ZOZ – Słowicza.
Oprócz powyższej podstawowej działalności Dział wykonuje także usługi w zakresie umieszczania reklam i plakatów w autobusach.
Obecnie Dział Komunikacji Miejskiej ma w swoim taborze 100 % (20 sztuk) autobusów niskopodłogowych / niskowejściowych, przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażonych w miejsce na wózek inwalidzki oraz system urządzeń głośnomówiących zapowiadający przystanki.
 
FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe