Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
23 listopada 2018 - utrudnienia w kursowaniu autobusów

20-11-2018

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Zamkowej i Michejdy w Cieszynie w dniu 23.11.2018 r. (tj. w piątek) w godz. od 16:00 do 22:00 wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów:

  1. Linia nr 10 i 22 – nie będą obsługiwane przystanki Liburnia Starostwo, Liburnia i Michejdy.

Autobusy tych linii jadące w kierunku ul. Kochanowskiego będą się zatrzymywać dodatkowo na Dworcu Cieszyn, natomiast autobusy jadące w kierunku Hażlacha (linia nr 22) i w kierunku os. Bobrek Wschód (linia nr 10) będą się zatrzymywać na przystanku Kolejowa.

  1. Linia nr 30 i 32 – nie będzie obsługiwany przystanek Michejdy.

Autobusy tych linii w obu kierunkach będą kursować ul. Liburnia i jadąc w kierunku Kochanowskiego będą się dodatkowo zatrzymywać na przystanku Liburnia.

 

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU ORGANIZATORA 44 RAJDU CIESZYŃSKA BARBÓRKA

PRZEPRASZAMY.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe