Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
8.12.2018 - zmiana w kursowaniu autobusów w związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ul. Bobreckiej ul. Korfantego w Cieszynie

07-12-2018

KOMUNIKAT !!!

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie

Sp. z o.o. informuje, że w związku z zamknięciem

dla ruchu skrzyżowania ul. Bobreckiej ul. Korfantego w Cieszynie

 

w dniu 08.12.2018 r.

(tj. w sobota)

 

w godz. od 8:00 do 16:00

nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów:

linii nr 10: w kierunku Bobrek Wschód z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Przepilińskiego Sklep omijając przystanki Michejdy, Liburnia i Liburnia Starostwo,

linii nr 21: w kierunku Szymanowskiego: z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Kolejowa omijając Dworzec Cieszyn, natomiast w kierunku Słowiczej z przystanku Dworzec Cieszyn pojedzie bezpośrednio na przystanek Wyższa Brama.

linii nr 22: w kierunku Hażlach Skrzyżowanie z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Katowicka omijając przystanki Michejdy, Liburnia i Liburnia Starostwo,

linii nr 32: w kierunku Kaczyce Pętla: z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Frysztacka Szkoła omijając przystanek Michejdy.

linii nr 40: w kierunku Szymanowskiego: z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Kolejowa omijając Dworzec Cieszyn, natomiast w kierunku Krasna Szkoła z przystanku Dworzec Cieszyn pojedzie bezpośrednio na przystanek Wyższa Brama.

linii nr 50: w kierunku Wrzosów: z przystanku Garncarska pojedzie bezpośrednio na przystanek Kolejowa omijając Dworzec Cieszyn, natomiast w kierunku Kochano-wskiego z przystanku Dworzec Cieszyn pojedzie na przystanek Wyższa Brama.

 

 

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU ZARZĄDCY DRÓG PRZEPRASZAMY. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE PRZYWRÓCENIE KURSOWANIA MOŻE NASTĄPIĆ WCZEŚNIEJ. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI W TEJ SPRAWIE UDZIELA MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W CIESZYNIE.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe