Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Autobus testowy Autosan

17-07-2017

Widok autobusu z przodu i z lewego boku

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 14.07.2017 r. do 08.08.2017 r. na liniach komunikacyjnych obsługiwanych przez naszą Spółkę będzie testowany AUTOBUS SANCITY 9LE.

Jest to najmniejszy z produkowanych przez Spółkę Autosan autobusów przeznaczonych do obsługi ruchu miejskiego. Testowany autobus jest niskowejściowy o maksymalnej pojemności całkowitej 64 osób – w tym liczba miejsc siedzących/stojących  16/48.

Dla zainteresowanych poniżej udostępniamy link, pod którym można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat testowanego autobusu: http://www.autosan.pl/sancity-9le.

 

 Widok autobusu z przodu i prawego boku   Widok autobusu w środku  

                                                     Widok autobusu w środku 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe