Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Autobus testowy IVECO Stratos typ LF38

14-06-2017

Zakład Gospodarki Komunalnej w  Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 12.06.2017 r. do 21.06.2017 r. na liniach komunikacyjnych obsługiwanych przez naszą Spółkę będzie testowany autobus IVECO Stratos typ LF38.

Jest to w pełni niskopodłogowy autobus (całkowicie niska podłoga na całej długości autobusu bez progów poprzecznych i stopni wejściowych), klasy mini o pojemności 38 pasażerów (12 miejsc siedzących + 6 foteli typu transponder – fotele składane).

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe