Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Czasowe ograniczenia w kursowaniu linii nr 30 i 32

21-10-2020

KOMUNIKAT !!!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że od piątku 23.10.2020 od godz. 16:00 do niedzieli 25.10.2020 będą występować czasowe ograniczenia w kursowaniu linii nr 30 i 32 spowodowane zamknięciem przejazdu ul. Cieszyńską w Pogwizdowie.

W związku z powyższym wprowadzone zostaną następujące ograniczenia w kursowaniu autobusów:

Linia nr 30 (piątek 23.10.2020 r.):

Kursy z przystanku Garncarska o godz. 16:10 i 20:33 do przystanku Marklowice Lakiery będą kursować  zgodnie z rozkładem jazdy – następnie pojadą objazdem przez Hażlach i Brzezówkę do Pogwizdów Bloki.

Autobusy odjeżdżające z Pogwizdowa Bloki o godz. 16:55 i 21:08 będą kursować tą samą trasą tylko w przeciwnym kierunku. Opóźnienie na odcinku od przystanku Marklowice Lakiery do przystanku Kochanowskiego może wynieść ok. 15 minut.

Linia nr 32:

(piątek od godz. 16:00 do ok. 22:00, oraz w sobotę i w niedzielę w godzinach od 7:00 do ok. 19:00)

Autobusy jadące do Kaczyc Pętla będą kursować  zgodnie z rozkładem jazdy do przystanku Marklowice Lakiery – następnie pojadą objazdem przez Hażlach i Brzezówkę do Kaczyc Pętla.

Autobusy odjeżdżające z Kaczyc Pętla kursować tą samą trasą tylko w przeciwnym kierunku. Opóźnienie na odcinku od przystanku Marklowice Lakiery do przystanku Kochanowskiego może wynieść ok. 30 minut.

 

Podczas objazdu na obu liniach, nie będą obsługiwane przystanki:

  • Cieszyn Marklowice Sklep
  • Cieszyn Marklowice OSP
  • Pogwizdów l
  • Pogwizdów II
  • Pogwizdów Centrum,

 

UWAGA: Podane powyżej godziny zakończenia objazdu mogą ulec zmianie (wydłużeniu lub skróceniu) w zależności od postępu prac drogowych. Ruch autobusów ul. Cieszyńską zostanie uruchomiony niezwłocznie po otrzymaniu od wykonawcy informacji o możliwości przejazdu autobusem. 

 

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU ZARZĄDCY DROGI, INWESTORA I WYKONAWCY PRZEPRASZAMY.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe