Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Czasowe zmiany w kursowaniu autobusów linii 5, 21, 40 i 41.

06-08-2019

KOMUNIKAT!!!

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z remontem ul. Katowickiej i czasowym zamknięciem ul. Moniuszki, czasowo wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów na os. Liburnia.

Autobusy linii:

  • 21, 40 – będą kursować ulicą Filasiewicza i Bucewicza,  w związku z czym zmieni się kolejność obsługi przystanków autobusowych z Szymanowskiego, Moniuszki Cmentarz, Moniuszki Żłobek na Moniuszki Cmentarz, Moniuszki Żłobek, Szymanowskiego.
  • 5, 41 – będą kursować ulicą Filasiewicza i Bucewicza, w związku z czym będą omijać przystanek  Szymanowskiego. Prosimy o korzystanie z przystanku Bucewicza.

 

Planowe rozpoczęcie robót od dnia 12.08.2019r.

 

ZA UTRUDNIENIA SPOWODOWANE PROWADZONYMI ROBOTAMI DROGOWYMI W IMIENIU MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG PRZEPRASZAMY.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe