Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Europejski Dzień bez Samochodu w Cieszynie

21-09-2020

Kierowcy rezygnujący w dniu 22 września 2020 r. z jazdy samochodem, będą mogli podróżować autobusami komunikacji miejskiej obsługiwanej przez ZGK w Cieszynie Sp. z o.o. bezpłatnie we wszystkich strefach komunikacyjnych. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego przejazdu jest okazanie dowodu rejestracyjnego swojego samochodu (również współwłaściciele) oraz dowodu tożsamości.

Dzień Bez Samochodu kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

Do akcji włącza się również Cieszyn oraz ZGK w Cieszynie Sp. z o.o. zapraszając wszystkich do korzystania z komunikacji miejskiej.

Przypominamy o zachowaniu środków ostrożności i dystansu społecznego.

 

Europejski Dzień bez Samochodu

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe