Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Obowiązki i kontrole w autobusach komunikacji miejskiej

13-08-2020

Szanowni Pasażerowie,

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. przypomina o OBOWIĄZKU zasłaniania ust i nosa w autobusach komunikacji miejskiej oraz o obowiązującym limicie miejsc w autobusach, który aktualnie wynosi 50% wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Informacja o dopuszczalnej ilości pasażerów została umieszczona na drzwiach każdego autobusu.

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Straży Miejskiej przeprowadzili kontrolę przestrzegania powyższych obowiązków wśród pasażerów. Kontrole w autobusach będą powtarzane.

 

Kontrola Straży Miejskiej 

Kontrola Straży Miejskiej 

Kontrola Straży Miejskiej

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe