Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Od 1 listopada bilety komunikacji miejskiej są dostępne w aplikacji mPay

02-11-2020

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Cieszynie mogą zakupić bilety jednorazowe oraz okresowe (7-, 15- i 30-dniowe) w aplikacji do płatności mobilnych mPay. Wystarczy pobrać ją bezpłatnie na swój telefon, by szybko i wygodnie uregulować należność za przejazd autobusem. W tej samej aplikacji użytkownik może skorzystać z wielu innych, pomocnych na co dzień funkcjonalności.

Wdrażane rozwiązanie wpisuje się w potrzebę szczególnej dbałości o bezpieczeństwo pasażerów, m.in. z uwagi na eliminację potrzeby stania w kolejce po bilet czy kontaktu z infrastrukturą publiczną, która umożliwia zakup.

Gdzie można pobrać darmową aplikację?

Aplikacja mPay jest dostępna i wspierana w systemach iOS i Android. Można ją pobrać bezpłatnie w sklepach: Google Play, App Store i Huawei App Gallery. 

Jak założyć konto w aplikacji?

Korzystanie z aplikacji mPay jest intuicyjne. Przez rejestrację konta, która trwa kilka minut, użytkownik zostaje poprowadzony w kilku prostych krokach.

Co użytkownik zyskuje z aplikacją mPay?

Aplikacja mPay umożliwia:

  • zakup biletów (komunikacja miejska, kolej, autobusy kursujące na trasach dalekobieżnych, w tym także międzynarodowych),
  • zakup doładowań do gier i GSM,
  • wnoszenie opłat za dostęp do platform streamingowych (filmy, muzyka),
  • nadawanie przesyłek kurierskich,
  • przekazywanie płatności innemu użytkownikowi aplikacji,
  • udostępnianie środków z tzw. wirtualnej portmonetki.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe