Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Plan transportowy Cieszyna - konsultacje społeczne

02-06-2021

Szanowni Mieszkańcy Cieszyna,

trwają prace nad projektem Planu transportowego cieszyńskiej komunikacji zbiorowej. Miasto Cieszyn oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konsultacjach społecznych.

W dniu 7 czerwca 2021 r. o godz. 17.30 w COK Dom Narodowy odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Cieszyna w tej sprawie - szczegóły.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych komunikacją miejską do udziału w tym spotkaniu, jak również do wypełnienia ankiety on-line zamieszczonej tutaj.

 

Autobus

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe