Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniu 15.11.2019 r.

05-11-2019

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Zamkowej i Michejdy w Cieszynie w dniu 15.11.2019 r. tj. w piątek) w godz. od 17:00 do 22:00 wystąpią następujące utrudnienia:

  1. Dla linii nr 10 i 22 – nie będą obsługiwane przystanki: Liburnia Starostwo, Liburnia i autobusy jadące w kierunku Hażlacha (linia nr 22) i w kierunku os. Bobrek Wschód (linia nr 10) będą się zatrzymywać na przystanku Kolejowa.
  1. Dla linii nr 30 i 32 – nie będzie obsługiwany przystanek Michejdy. Autobusy tych linii w obu kierunkach będą kursować ul. Liburnia i jadąc w kierunku Kochanowskiego będą się dodatkowo zatrzymywać na przystanku Liburnia.

 

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU ORGANIZATORA 45 RAJDU CIESZYŃSKA BARBÓRKA PRZEPRASZAMY.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe