Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Zmiana cen biletów i kręgu osób uprawnionych do ulgowych przejazdów

30-11-2018

INFORMACJA !!!

w sprawie zmiany cen biletów i kręgu osób uprawnionych do ulgowych przejazdów

  

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Cieszyna nr 0050.787.2018
z dnia 22.11.2018 r. w sprawie ustalenia cen za przewóz osób i bagażu oraz uprawnień do korzystania z ulg w przewozach w cieszyńskiej komunikacji miejskiej od 1 grudnia 2018 r. wprowadzone zostały zmiany:

 

  1. bilety jednorazowe dostępne u kierowców na strefę Cieszyn–Kaczyce są w cenie 4,80 zł normalny i 2,70 zł ulgowy,
  2. przestaje obowiązywać ulga 50% dla pasażerów podróżujących
    w niedziele lub święta ustawowe, którzy nie są uprawnieni z tytułu innych ulg.

 

Ponadto powyższe zarządzenie wprowadza szereg interesujących rozwiązań dla pasażerów, którzy będą korzystać z karty miejskiej m.in. limit dobowy, bilet przesiadkowy, bilety okresowe: 7, 14 i 30-dniowe, wakacyjne i semestralne.

 

Od 3 grudnia 2018 r. (tj. od poniedziałku) zapraszamy wszystkich klientów do wyrabiania imiennej karty miejskiej. Wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej: ebilet.zgk.cieszyn.pl lub osobiście w kasie Dworca Cieszyn w godzinach od 9:00 do 17:00.  Pasażer posiadający kartę miejską wraz z zapisanym na niej uprawnieniem do korzystania z bezpłatnych lub ulgowych przejazdów nie musi posiadać przy sobie dokumentów uprawniających do ulg. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniach 3-4 grudnia 2018 r. na Dworzec Cieszyn, gdzie będzie można zapoznać się ze sposobem użytkowania Cieszyńskiej Karty Miejskiej i zakupu biletu za pomocą kart płatniczych.

 

Zapraszamy również do pobierania i korzystania z aplikacji MyBus oraz śledzenia autobusów na stronie rozklad.zgk.cieszyn.pl.

  

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO KORZYSTANIA Z INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

  

Operator cieszyńskiej komunikacji miejskiej:

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe