Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Zmiana w kursowaniu autobusów linii nr 22

26-06-2018

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Katowickiej w Cieszynie na odcinku od ronda z ul. Rudowską do granic miasta od dnia 29.06.2018 r. (tj. od piątku) do odwołania autobusy linii nr 22 będą kursować zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy do przystanku Katowicka Pastwiska.

Ponadto informujemy, że do przystanku zastępczego Hażlach Skrzyżowanie z Dworca Cieszyn będzie można dojechać autobusami firmy Linea-Trans, które do Strumienia, Chybia i Zarzecza oraz Jastrzębia Zdroju przez Kończyce, Zebrzydowice będą kursować objazdem przez Brzezówkę. Informacje odnośnie kursowania autobusów i cen biletów udziela wyżej wymieniony przewoźnik.

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU WYKONAWCY REMONTU ULICY PRZEPRASZAMY.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe