Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Zmiany w kursowaniu linii 32 w dniu 16 czerwca 2018 r.

13-06-2018

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w związku z zamknięciem ul. Stalmacha w Kaczycach w dniu 16.06.2018 r. (sobota) autobusy linii nr 32 w godz. od 9:15 do 19:00 będą kursować do skrzyżowania ul. Północnej z ul. Cieszyńską w Pogwizdowie.

Ponadto informujemy, że wykonawca w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zastrzega sobie prawo do odstąpienia od wykonywania robót i wówczas autobus będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU WYKONAWCY REMONTU ULICY PRZEPRASZAMY.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe