Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów

10-03-2022

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że od poniedziałku  14.03.2022 r. od godz. 9:00 AKTUALIZACJA: do czwartku 31.03.2022 r. do godz. 9:00 w związku z zamknięciem przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Słowiczej w Cieszynie nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy autobusów:

  • Linii nr 21 i 50:

Kursy będą się rozpoczynać i kończyć na przystanku Słowicza NŻ. Nie będzie obsługiwany przystanek Słowicza.

  • Linii nr 30 i 32:

Kursy będą się rozpoczynać i kończyć na przystanku Morcinka I. Nie będą obsługiwane przystanki: Słowicza, Słowicza NŻ, Mnisztwo i E. Orzeszkowej.

 

ZA UTRUDNIENIA W IMIENIU ZARZĄDCY DROGI, INWESTORA I WYKONAWCY PRZEPRASZAMY.

 

Widok autobusu

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe