Logo ZGK
 
Zakład pogrzebowy Arkadia
Zakład Pogrzebowy Arkadia

O zakładzie pogrzebowym

W przypadku, gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila, że ktoś kochany, najbliższy Twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Oferujemy naszym klientom transport zmarłych specjalistycznymi karawanami z domu, hospicjum , domu pomocy społecznej lub każdego miejsca gdzie nastąpił zgon. Ciała zmarłych zabierane są na przystosowane nosze i przewożone do własnej chłodni, gdzie osoba zmarła przebywa w odpowiednich warunkach do czasu ustalonego terminu pogrzebu.

Każdy nasz klient traktowany jest w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osoby zmarłej staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności pogrzebowych. Sprawy wypłaty zasiłku pogrzebowego załatwiamy w imieniu naszych klientów w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA itd.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług, a także godne traktowanie zmarłych i szacunek w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolonych klientów, dlatego staramy się, aby oprawa ceremonii pogrzebowej świadczonej przez nasz Zakład Pogrzebowy była profesjonalna pod każdym względem.

Arkadia jest Zakładem Pogrzebowym o bardzo długiej tradycji. Zakład pogrzebowy został utworzony w 1955 roku na bazie przejętego zakładu pogrzebowego  od Państwa Skudrzyków. Wówczas funkcjonowały karawany konne.

Przez lata ewoluowaliśmy. Obecnie jesteśmy działem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., wcześniej MPGKiM.      

Usługi pogrzebowe pod szyldem „Arkadii” świadczone są od 2007 roku.

Siedziba Zakładu znajduje się na cmentarzu komunalnym przy ul. Katowickiej 34.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowiczej 59, 43-400 Cieszyn na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do załatwienia sprawy. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W tym celu mogę skontaktować na e-mail: iodo@zgk.cieszyn.pl, adres siedziby wskazany powyżej lub tel. +48 33 47 94 100.
* - pola obowiązkowe