ZAKŁAD POGRZEBOWY "ARKADIA"

O zakładzie pogrzebowym

01styczeń 2024

W przypadku, gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila, że ktoś kochany, najbliższy Twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Oferujemy naszym klientom transport zmarłych specjalistycznymi karawanami z domu, hospicjum , domu pomocy społecznej lub każdego miejsca gdzie nastąpił zgon. Ciała zmarłych zabierane są na przystosowane nosze i przewożone do własnej chłodni, gdzie osoba zmarła przebywa w odpowiednich warunkach do czasu ustalonego terminu pogrzebu.

Każdy nasz klient traktowany jest w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osoby zmarłej staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności pogrzebowych. Sprawy wypłaty zasiłku pogrzebowego załatwiamy w imieniu naszych klientów w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA itd.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług, a także godne traktowanie zmarłych i szacunek w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolonych klientów, dlatego staramy się, aby oprawa ceremonii pogrzebowej świadczonej przez nasz Zakład Pogrzebowy była profesjonalna pod każdym względem.

Arkadia jest Zakładem Pogrzebowym o bardzo długiej tradycji. Zakład pogrzebowy został utworzony w 1955 roku na bazie przejętego zakładu pogrzebowego  od Państwa Skudrzyków. Wówczas funkcjonowały karawany konne.

Przez lata ewoluowaliśmy. Obecnie jesteśmy działem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., wcześniej MPGKiM.      

Usługi pogrzebowe pod szyldem „Arkadii” świadczone są od 2007 roku.

Siedziba Zakładu znajduje się na cmentarzu komunalnym przy ul. Katowickiej 34.

LINKI

POLECANE MIEJSCA